Hakkımızda

50 yılı aşkın eğitim geçmişi olan ailemizden aldığımız mirasla 2003 yılı itibarı ile kurmuş olduğumuz Sentez Matematik Dershanesi olarak bölgede 12 yıl hizmet vermiş bulunmaktayız. Beraberinde Gizli Zeka Mental aritmetikle hem eğlenip hem öğrenmeyi hedefleyen sosyal zeka gelişimini destekleyen eğitimin bir çok alanında yenilikleri takip ederek girişimlerde bulunduk. 2014 yılı itibarı ile dershanelerin okullara dönüşmesi girişiminin ardından sınav markasıyla ortak işleve imza atarak Sınav Okullarını ve Sınav Etüt Merkezini bünyemize aldık.

ozelmersinkoleji_com_hakkimizda_01

Asıl alanımızın ortaöğretim olduğu işletmemizde Lise hazırlık sınavlarında üstün başarılara imza attık. İl ve ilçede kazanım sınavları ve sınav yayınlarının Türkiye geneli sınavlarında 1.lik ve 3.lüğü göğüsledik. Aynı zamanda eğitim öğretimin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinde yeni dönem Stem kodlama, akıl oyunları, sanat ve spor faaliyetleri, kazanım hedefli geziler, ödüllü yarışmalar, sınav kampları uygulamaları ile hedefimizi hep yüksek tuttuk.
Dönüşüm programının tamamlanmasının ardından kendi markamız olan Özel Mersin Koleji olarak yolumuza ortaokulu-ilkokul-anasınıfı şeklinde devam etmekteyiz.
Eğitimde güvenilir tek adres olan kurumumuza siz değerli velilerimizi bekliyoruz.

Galeri
150
deneme
test
WhatsApp chat